Rocketbook adındaki yeni Kickstarter projesi not alma alışkanlıklarımızı değiştirmek üzere!

Bu yaratıcı defter projesi şu anda daha kampanyanın bitişine 45 günden fazla olmasına rağmen hedeflediği miktarın 10 katına yakın bağış toplayarak Kickstarter gündemine oturmuş durumda. Bu dahiyane defteri sizin için inceledik.

Rocketbook sıradan kalem – defter ikilisinin yapısını bozmadan size yazdıklarınızı cloud’da saklama olanağı sunuyor.

Durun bitmedi, aynı zamanda yanında gelen kalemi kullandığınızda sınırsız yazı yazma olanağı sunuyor. Bu özel kalem ile deftere yazdıklarınızı drive’ınıza kaydettikten sonra defteri mikrodalga fırında 5 dakika bekleterek tertemiz yepyeni bir defter elde ediyorsunuz.

ATTIM HAFIZAYA BU KADAR!

Telefonunuza indireceğiniz uygulama sayesinde defter sayfalarını istediğiniz cloud hesabına saniyeler içinde atabiliyorsunuz ki benim gibi yazdıklarını bilgisayara geçirmeye üşenen insanlar için harika bir çözüm olmuş doğrusu.

Artık sayfaları tararken düzgün çekmek için bir ameliyat masası dikkati ve el becerisiyle kendinizi harap etmenize gerek yok.

BİTMEYEN DEFTER Mİ? YOK CANIM ÖYLE ŞEY Mİ OLUR!

Evet, tasarımcılar oldurmuş. Isıya duyarlı mürekkep sayesinde 5 dakika mikrodalgada beklettiğiniz defteriniz tekrar kullanıma hazır hale geliyor. E daha önce yazdıklarınız da çoktan drive hesabınıza senkronize olmuştu zaten.

Aman Fikriniz Kaçmasın!

Olur ya hemen boş sayfa lazım olur… Öyle bu devirde her yerde mikrodalga bulamayabilirsiniz. Sorun yok biz sizin için onu da çözdük. Acil durumlar bir saç kurutma makinasıne bakar.

HER ŞEY İYİ GÜZEL HOŞ DA

Diyelim ki bir kafede oturuyorsunuz, karşı masanıza hayallerinizi süsleyecek çekicilikte bir bey ya da hanım oturdu. Birden içinizdeki ressam ayaklandı ve deftere bir şeyler karalamaya başladınız. O da ne! resmini çizdiğiniz kişinin sevgilisi yanaştı yanına, birden gelen bir titreme, ah eliniz kaydı, gitti güzelim resim. E tabi eliniz neyi aradı? Silgi. Ve “evden çıkarken kurutma makinesini yanınıza almayı unutmuşsunuz”. Hayaller yerle bir oldu. Ama tabii ki bu hepimiz için geçerli değil, şahsen ben silgisiz yaşayamazken tükenmez kalemle döktüren bir sürü insan tanıdım şu koca dünyada. Demek istediğim şu ki böyle bir defter almadan önce 2 kez düşünmekte fayda var çünkü henüz firma bu defter için bir silgi yada taşınabilir bir çözüm üretmiş değil.

Siz de her şeye rağmen “of bu defter bi’ harika dostum” diye düşünenlerden iseniz buraya tıklayarak ihtiyacınıza uygun paketi seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Tabi hedefine kat be kat ulaşmış olması bu defterin üretileceğini gösterse de maalesef ilk teslimat tarihi Ağustos ortası olarak görünüyor şu anda.

Aşağıdan da bu defteri tasarlayan güzel insanların Kickstarter için hazırladıkları videoyu izleyebilirsiniz: