Çok kolay, Aliexpress’te aramayarak!

Başlıkta bahsettiğimiz havalı ürünleri Aliexpress’te milyonlarca ürün arasından bulmanız saatlerinizi alacaktır tabii ki imkansız değil ama mutlaka gözünüzden kaçanlar olacak. Bunun için işte bazı insanlar üşenmemiş düşünmüş ve bizim ürün aramaya bile üşenenler için bir site açmış.

THIEVE.CO

Sitenin tasarımından tutun içindeki ürünlere kadar bizim çok hoşumuza gitti. Tabii bu sitede de birkaç saatinizi geçirdikten sonra artık aynı ürünleri görmeye başlayabiliyorsunuz ancak haftada bir girip yeni seçilen ürünlere bakmakta fayda var. Genellikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri seçmişler. Aliexpress’in size sunduğu günün teklifleri sayfalarında saatler geçirmekten çok daha verimli ve bu sitede gezmek çok daha keyifli.

Gerek kendinize gerek sevdiklerinize Türkiye’de bulamayacağınız bu çok havalı ürünlerden almak isterseniz, ilk olarak bu siteye bakmanızı öneriyoruz.

Dipnot: Bulduğunuz şeyi almaya karar verdiğinizde her ne kadar site sizi genellikle en uygun fiyatlı olana götürse de ürünü Aliexpress’te ismi ile ararsanız 0,5$ – 1$ daha kâr edebiliyorsunuz bazen. Böyle ufak çakallıkları da hatırlatalım, o parayla da martılara simit atar beni hatırlarsınız