Aliexpress’te En Güzel Ürünler Nasıl Tespit Edilir?

Paylaş

CEVAP: Aliexpress’te aramayarak!

Bahsettiğimiz havalı ürünleri Aliexpress’te milyonlarca ürün arasından bulmanız saatlerinizi alabilir ve mutlaka gözünüzden kaçanlar olacaktır. İşte bu yüzden birileri üşenmemiş, düşünmüş ve bizim gibi ilginç ve farklı ürünleri arayan ama milyonlarca ürünün arasında boğulmaktan korkanlar için bir site yapmışlar.

THIEVE.CO

Sitenin tasarımından tutun içindeki ürünlere kadar benim çok hoşuma gitti. Tabii bu sitede de birkaç saatinizi geçirdikten sonra aynı ürünleri görmeye başlayabiliyorsunuz ancak haftada bir girip yeni seçilen ürünlere bakmakta fayda var. Genellikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler seçilmiş. Aliexpress’in size sunduğu günün teklifleri sayfalarında saatler geçirmektense bu sitede gezmek çok daha keyifli.

Gerek kendinize gerek sevdiklerinize Türkiye’de bulamayacağınız bu havalı ürünlerden almak isterseniz, ilk olarak bu siteye bakmanızı öneriyoruz.

Dipnot: Bulduğunuz şeyi almaya karar verdiğinizde her ne kadar site sizi genellikle en uygun fiyatlı olana götürse de ürünü Aliexpress’te ismi ile ararsanız 0,5$ – 1$ daha kâr edebiliyorsunuz. Böyle ufak çakallıkları da hatırlatalım, o parayla da martılara simit atar beni hatırlarsınız.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yazılar
Benzer